5 idėjos išskirtiniam savaitgaliui

Vis dar svarstote, kur praleisite savaitgalį? Turime jums net 5 puikius pasiūlymus ARTI NAMŲ! Tyrinėkite, ieškokite ir būkite įkvėpti nuostabių vietų Lietuvoje!

Founder image

Savaitgalis ant bangų

KLAIPĖDA

Nori jaudinančio ir išskirtinio savaitgalio? Išmok čiuožti banglente Baltijos jūros bangomis!

Surf Camp XII – tai jau dvyliktas Surf Camp sezonas. Išbandyk save ir gaudyk aukščiausias bangas Lietuvoje! Ši stovykla tinka tiek patyrusiems, tiek ir tiems, kurie niekada nėra stovėję ant banglentės. Aukščiausią kvalifikaciją Lietuvoje turintys treneriai užtikrins, kad jūsų pamokos būtų saugios, individualiai pritaikytos pagal gebėjimus ir keliamus tikslus, o taip pat – smagios!

Mesk sau jaudinantį iššūkį!

Žiūrėti pasiūlymą

Išskirtinis laikas Pažaislio vienuolyno teritorijoje

KAUNAS

Šiuolaikinis viešbutis XVII a. istoriniame Pažaislio vienuolyne

Vienintelis viešbutis Lietuvoje priimtas į prestižinę Europos paveldo viešbučių federaciją Heritage hotels of Europe.

Regioninio parko gamtos grožis, istorinio ir kultūrinio paveldo objekto didybė, veikiančio vienuolyno dvasia, šiuolaikinės technologijos, jaukus interjeras, malonus svetingumo komplekso darbuotojų aptarnavimas – sustabdys laiką ir suteiks Jūsų viešnagei unikalumo.

Žiūrėti pasiūlymą
Product image
Founder image

Pamatyk Lietuvą iš paukščio skrydžio

VILNIUS, TRAKAI, KAUNAS, ŠIAULIAI, KLAIPĖDA

Ar kada svajojote pakilti arčiau debesų ir viską pamatyti iš paukščio skrydžio? Skrydis oro balionu – pramoga, kurią verta išbandyti bent kartą gyvenime! Gal turite ypatingą progą ar jau seniai svajojote pažvelgti į gražiausias Lietuvos vietas iš aukštai? Dabar tam geriausias laikas!

Žiūrėti pasiūlymą

Viešnagė gėlėtame Pakruojo dvare

PAKRUOJIS

Šią vasarą vėl gėlėmis sužydęs Pakruojo dvaras kviečia pasinerti į kerintį XIX a. dvaro gyvenimą su šekspyrišku prieskoniu – milijonais žiedų viliojantį „Vasarvidžio nakties sapną“. Naujos, dar neregėtos gėlių kompozicijos, skulptūros ir kiti meniniai sprendimai, dar daugiau gėlių rūšių bei jų aromatų didžiausiame Lietuvos dvare – tiesiog neleis pabusti iš margo vasaros sapno.

Žiūrėti pasiūlymą
Product image
Founder image

Įsimintinas plaukimas baidarėmis Ignalinos rajone

IGNALINA

Griebk geriausių draugų kompanija ir leiskis į nepamirštamą nuotykį vaizdingame Ignalinos rajone! Baidarių maršruto metu aplankysite net 7 Baluošo ežero salas, garsųjį Šuminų kaimą, nusiprausite Ginučių vandens malūno srovėje. Po linksmo plaukimo apsistosite gražiausių gamtos vaizdų apsuptoje Almajo stovyklavietėje! Tegul nepamirštamas poilsis prasideda!

Žiūrėti pasiūlymą