5 iš 3 milijonų priežasčių šią vasarą atrasti Lietuvą

EŽERAI. JŪRA. MIŠKAI. TAKAI. SKONIAI.

pakruojo_dvaras

Daugiau nei 5000 ežerų

Lietuvoje telkšo daugiau nei 5000 natūraliai susidariusių ežerų, todėl čia gausu sodybų, viešbučių bei stovyklaviečių ant ežero kranto. Romantiškas poilsis jaukiame dviviečiame namelyje, savaitgalis sodyboje su geriausių draugų kompanija ar trumpas pabėgimas į žaliuojančios gamtos apsuptas stovyklavietes su savimi pasiimant tik nedidelę kuprinę bei palapinę. Ar lankeisi prie didžiausiu laikomo Drūkšių ežero ir maudeisi giliausiu ežeru tituluojamame Tauragnų ežere?

Poilsis prie ežero>

Baltijos jūros bangos

Gražuolė Baltijos jūra – pasidabinusi švelniais vėjais ir meiliai glostanti auksinio smėlio pakrantes... Susivėlę plaukai, sūri oda, saulės nubučiuoti skruostai ir smėlis kišenėse – visai nereikia keliauti toli, jog pajustum nerūpestingas atostogas. Ar vaikštinėjai Palangos J. Basanavičiaus gatve, valgei vanilinius ledus Šventojoje ir stebėjai migruojančius paukščius saulėtoje Neringoje?

Poilsis prie jūros>
degustacine_vakariene
oro_balionai

Miškai ir girios

Beveik 40 proc. Lietuvos teritorijos užima miškai. Bent vieną vasaros savaitgalį apsirenk patogius drabužius ir pasinerk į pažintį su žaliuojančiais ir paslaptingai vingiuojančiais miško takeliais. Tyla, ramybė ir gaivus oras – neskaičiuok kilometrų, leisk kojoms pačioms tave vesti harmonijos link. Ar žinai, kaip vadinasi didžiausias Lietuvos miškų masyvas?

Pėsčiųjų ir dviračių takai

Pirmiausia pažiūrėk, kokie takai yra arčiausiai tavo namų – nustebsi pamatęs, kad po darbo gali spėti pasivaikščioti po nesudėtingą pėsčiųjų taką ar pravėdinti galvą važinėdamas dviračiu ir tai užims tiek pat laiko, kiek jo kasdien praleidi socialiniuose tinkluose. Pažintiniai takai sutvirtina tavo ryšį su gamta bei leidžia pažinti įvairius gamtinius objektus. Sveikatingumo, pažintiniai, mokomieji, pelkių, ežerų – net neįsivaizduoji kiek jaudinančių atspalvių turi takai Lietuvoje. Ir tikrai ne pilkų.

pauksciu_stebejimas
Founder image

Neišragauti skoniai

Tikriausiai kiekvienas lietuvis yra ragavęs šaltibarščius, bulvinius blynus ar cepelinus, bet ar tu esi ragavęs Dzūkišką babką ar šiuškes? Ar Žemaitijoje srėbei cibulynę ar rasalynę sriubą ir bandei kanapynę su karštomis bulvėmis? Išragauk Lietuvą ir atrask ryškiausius jos skonius!