Ką verta patirti Druskinkuose?

Žalias pasakų miestelis, apsuptas kvepiančių pušynų, ramybės ir magiškos atmosferos🌿 Druskininkai iš naujo įkvepia ilsėtis, kurti ir džiaugtais mažais gamtos stebuklais❤️

Founder image

🚴🏻 Dviračiai

Tai tobula vieta pasivažinėjimams – siaurais miško takeliais, patogiais dviračių takais, aplink Druskininkų ežerus, upelius ar parkus. Pasiduokite atsitiktinumui ir važiuokite neplanuodami – nustebsite, kokių gražių vietų atrasite!

🌳Parkai

Miestas pilnas žaliuojančių skverelių, parkelių ir kartais atrodo, kad visi Druskininkai yra vienas didelis žaliuojantis parkas. Būtinai aplankykite atnaujintą K. Dineikos sveikatingumo parką, kurį kažkada žinojo net toli už Lietuvos ribų!

🐿Miško muziejus „Girios aidas“

Tai puiki vieta iš arti pažinti Dzūkijos gamtą! Pasivaikščiokite po didelę muziejaus teritoriją, kur tarp pušynų aptiksite daugybę nuostabių medinių skulptūrų! 

💦Sveikatai

Jau nuo seno Druskininkai garsėja kaip sveikatos šaltinių kurortas. Daugybė SPA centrų, naudojančių čia pat trykštantį mineralinį vandenį! Jeigu norite nemokamų grožio procedūrų, keliaukite į šalia Nemuno įsikūrusį „Grožio“ šaltinį.

Product image
Founder image

🤸‍♀‍Pramogos

Ištisus metus, čia atrasite ką veikti – uždara slidinėjimo arena, vandens parkas, vandenlenčių trasa ant Alkos tvenkinio, karstynės medžių viršūnėse, keltuvas per Nemuną, muzikinis fontanas ir daugybė kitų smagių veiklų! 

☕️Sustokite kavos

Mieste atrasite jaukių kavinių, kuriose taip ir norėsis trumpam sustoti ir pasimėgauti jaukia Druskininkų atmosfera. Čia svarbiausia – įsijausti ir niekur neskubėti.

🎨Čiurlionis

Menininkas, įkvėpęs ir įkvėptas Druskininkų. Čia galite aplankyti jo memorialinį muziejų, o mieste, po atviru dangumi aptiksite daugybę jo paveikslų ar jo kūrinių motyvais sukurtų skulptūrų. Miestas pilnas Čiurlionio! 

🚗 Aplink Druskininkus

Dviračiu ar automobiliu pasiekite nuostabias vietas aplink kurortą – aplankykite A. Česnulio skulptūrų ir poilsio parką, Čepkelių raistą, Marcinkonių kaimelį, Ūlos upę ir kitas Dzūkijos parko lankytinas vietas!

Product image