10 patarimų, kaip būti turistu Arti Namų!

Tyrinėti ir keliauti galima net ir gatvėje, kurioje gyvenate jau daugelį metų! Pažiūrėkite į viską kitomis akimis – taip, lyg matytumėte pirmą kartą gyvenime. Gal šalia jūsų namų driekiasi pažintinis takas, kuriuo dar nėjote? Gal vis žvilgčiodavote į naują kavinę, bet dar taip ir nebuvote į ją užėjusi/-ęs? Atraskite ir pamilkite vietas, kurios visada buvo taip arti jūsų namų ❤️

Founder image

1. Atsikelkite anksčiau nei įprastai ir pasivaikščiokite po pradedantį busti miestą. Patikėkite, paryčiais jums gerai žinomos vietos nusidažo dar neregėtomis spalvomis.

2. Užsiregistruokite į ekskursiją, kurioje dažniausiai dalyvauja užsienio turistai ir leiskitės į naują pažintį su žymiausiais miesto lankytinais objektais. Tikrai išgirsite istorijų, kurių dar nesate girdėję.

3. Pasidomėkite, kokie menininkai gyveno ar kūrė mieste, kuriame šiuo metu esate, o galbūt kažkur šalia buvo nufilmuotos jums gerai žinomų filmų scenos?

4. Kiekvienas miestas turi populiariausias vietas, kurias dažnai galima pamatyti pažymėtas Instagram platformoje. Kviečiame į instagramiškiausių miesto vietų medžioklę – kiek per dieną jų galėtumėte aplankyti ir jose nusifotografuoti?

5. Išragauk turistų mėgstamus skonius. Atraskite restoranus, kurių vietiniai gyventojai vengia, tačiau itin myli turistai.

6. Sudarykite savo miesto pažinimo gidą. Kokios būtų vietos, kurias labiausiai rekomenduotum aplankyti savo mieste draugui iš užsienio? Paskirk savaitgalį savo mėgstamiausių bei naujų vietų aplankymui ir sudaryk jų žemėlapį.

Product image
Founder image

7. Pažink miestą iš aukštai. Atrask gražiausią apžvalgos aikštelę, aukščiausią miesto simbolį arba rinkis skrydį oro balionu – svarbiausia, jog prieš akis atsivertų gražiausios miesto panoramos.

8. Drauge su artimų draugų kompanija ar šeimos nariais suorganizuokite orientacines varžybas, kurios nebūtų orientuotos į miesto centrą. Kartais daug įdomiau pažinti aplinkinius rajonus bei nepopuliarias vietas, kurios jus gali stipriai nustebinti.

9. Įsigykite miesto kelionių vadovą. Perverskite knygą su populiariausiais miesto lankytinais objektais bei patarimais ir pažymėkite, kur dar nesate buvę bei ką dar norėtumėte pamatyti.

10. Eikite pėsčiomis į vietas, į kurias dažniausiai važiuojate automobiliu ar autobusu. Važiuodami galite nepastebėti daugybės dalykų, kurie gali pasirodyti labai įdomus einant pėsčiomis. Pavyzdžiui, gatvės menas, skulptūros ar tiesiog architektūrinės detalės. Išbandykite!