Dovanų idėjos, vertinantiems originalumą

Artėja artimo žmogaus gimtadienis ar kita ypatinga proga, tačiau dar neturite dovanos? Turime puikias dovanų idėjas tiems, kurie labiau vertina įspūdžius, o ne daiktus.  Dovanokite galimybę atrasti įdomiausias vietas bei patirti geriausias emocijas visai ARTI NAMŲ!

pakruojo_dvaras

Viešnagė Pakruojo dvare su dvariškais pietumis

Čia susilieja romantika, ryškiausios gamtos spalvos, istorija, kultūra bei menas

Šią vasarą vėl gėlėmis sužydęs dvaras kviečia pasinerti į kerintį XIX a. dvaro gyvenimą su šekspyrišku prieskoniu – milijonais žiedų viliojantį „Vasarvidžio nakties sapną“. Norintys daugiau sužinoti apie istorinį dvaro gyvenimą bei pajusti XIX a. magiją – bus pakviesti sudalyvauti ekskursijoje su Baronaite po dvaro rūmus. Viešnagę dvare vainikuos gardūs ir sotūs dvariški pietūs. Šiais metais festivalio metu, ypač savaitgaliais, atvykusiuosius stebins ir džiugins Šiaulių ir Penevėžio teatrų aktoriai, kurie įkūnys spalvingus V. Šekspyro pjesės personažus. Festivalis vyks kiekvieną dieną visą vasarą.

Žiūrėti pasiūlymą

Poilsis Druskininkuose

Norintiems padovanoti jaukų poilsį Lietuvos kurorte

Druskininkai – pasakų miestelis, apsuptas pušynų ir ežerų, kuriame įgyvendinsite visas savo poilsio svajones. Tai vieta, kurioje galėsite mėgautis ne tik SPA malonumais, stiprinti sveikatą ar ramiai leisti laiką gamtos apsuptyje, bet ir atrasite daugybę pramogų visais metų laikais. Uždara Druskininkų slidinėjimo trasa, vandens pramogų parkas, aktyvus poilsis gamtoje. Ieškokite geriausių pasiūlymų Druskininkuose – SPA poilsis, viešbučiai, apgyvendinimas ir pramogos žaliajame Lietuvos kurorte! Tai bus dovana, kuri įsimins ilgam!

Žiūrėti pasiūlymus
degustacine_vakariene
oro_balionai

Skrydis oro balionu

Neįkainojama patirtis

Puiki dovana ypatingoms progoms. Gimtadienis, vestuvių metinės, sukaktuvės, o gal puiki proga pasipiršti savo mylimam žmogui? Progų gali būti įvairių, svarbiausia – švęsti gyvenimą ir pasiryžti vienam didžiausių nuotykių savo gyvenime! Dovanodami nepamirštamą įspūdį – niekada neprašausite, o prisiminimai liks ilgam!

Žiūrėti pasiūlymą

Paukščių stebėjimas su ornitologu Neringoje

Mėgstantiems originalias dovanas

Nuostabiosios Kuršių Nerijos kopos, raminantis jūros ošimas ir gražiausi vaizdai – padovanokite galimybė susipažinti su neįkainojamais gamtos stebuklais ir palinkėti į Afriką traukiantiems paukščiams geros kelionės!

Žiūrėti pasiūlymą
pauksciu_stebejimas
Founder image

Romantiškas poilsis ir jodinėjimas žirgais

Dovanos idėja DVIEMS

Atpalaiduojanti nakvynė su pusryčiais „Dzūkijos dvare“ – nuostabiame poilsio komplekse ant Nemuno kranto, netoli Alytaus. Čia jūsų laukia ne tik svetinga viešnagė, įkvepianti Dzūkijos gamta ir ramus poilsis, bet ir pramogos – jodinėjimas žirgais Nemuno pakrantėje. Leiskite artimam žmogui atrasti Dzūkijos gamtą ir nuostabų poilsį arti namų.

Žiūrėti pasiūlymą

BANGLENČIŲ STOVYKLA Klaipėdoje

Aktyvaus ir išskirtinio poilsio mėgėjams

Tai jau DVYLIKTĄ kartą organizuojama banglenčių stovykla. Klaipėdoje kuriama sporto infrastruktūra kviečia išbandyti geriausias bangas Lietuvoje, o gal net ir visoje rytinėje Baltijos pakrantėje! Dalyvių laukia ne tik pamokos, bet ir geriausių filmų peržiūros vakarais, vakarėliai, įdomios pažintys, pokalbiai ir susitikimai su Lietuvos banglentininkais, mankštos ir kiti užsiėmimai.

Žiūrėti pasiūlymą
pauksciu_stebejimas