Verta aplankyti: įdomiausi Lietuvos muziejai

Ir vėl savaitgalis, atostogos, o tu nežinai, ką tokio naudingo nuveikti? Aplankyk įdomiausius bei unikaliausius Lietuvos muziejus. Smagiausia tai, jog kai kur eksponatus galėsi ne tik pamatyti, bet ir išbandyti! Įgyk žinių bei smagiai praleisk laiką ARTI NAMŲ!

Founder image


Šokolado skulptūrų muziejus
Trakai dar gali būti vadinami smaližių rojumi, nes čia yra įkurtas šokolado skulptūrų muziejus. Čia eksponuojama daugiau nei šimtas šokolado meistrų sukurtų skulptūrų.

Arbatinukų muziejus
Jeigu mėgstate ramias popietes su arbata ar kava, jums tikrai patiks arbatinukų muziejus Biržuose! Čia rasite daugiau nei 400 žalvarinių, varinių, antikvarinių arbatinukų, kavos malimo malūnėlių.

Centų kambarys
Atsisveikinant su lietuviškuoju litu ir norint įamžinti jo atminimą, Šiauliuose buvo įkurtas centų kambarys. Šiam muziejui įkurti buvo panaudota daugiau nei 157 tūkst. monetų, kurių vertė – 1000 eurų!


Senovinių eglutės žaisliukų muziejus
Panevėžio rajone kasdien tvyro šventinė nuotaika, nes čia įsikūręs senovinių eglutės žaisliukų muziejus. Šiuo metu įspūdingą kolekciją sudaro net 2 000 eksponatų! Muziejuje taip pat vykdomos edukacinės programos, lankytojai gali sužinoti, kaip buvo gaminami kalėdiniai žaisliukai, patys pasigaminti dekoracijų ir tiesiog linksmai praleisti laiką.

Krepšinio muziejus
Joniškyje veikia vienintelis toks muziejus Lietuvoje, kuriame rasite visko, kas nudžiugins tikrą krepšinio gerbėją: žymiausius šalies krepšininkų laimėjimus, istorines nuotraukas, įvairią atributiką.


Product image
Founder image

Katinų muziejus
Visi gyvūnų mylėtojai gali traukti į Šiaulius, nes čia yra įsikūręs ne kas kitas, o katinų muziejus. Čia galima išvysti įvairias kačių statulėles, paveikslus, indus, žaislus, knygas ir netgi paskaityti eilėraščių apie kates.

Užgavėnių muziejus
Plateliuose, buvusio dvaro teritorijoje, įkurtas Užgavėnių kaukių muziejus nustebins kaukių įvairove. Velnių, raganų ir kitų mitinių personažų kaukių čia yra net keli šimtai!

Armonikų muziejus
Jeigu mėgstate muziką, būtinai apsilankykite Kernavėje esančiame armonikų muziejuje. Čia rasite įvairaus amžiaus armonikų, o pati seniausia mena net caro laikus!Founder image

Žaislų muziejus
Vilniuje įsikūrusiame žaislų muziejuje eksponuojami žaislai bei žaidimai iš įvairių laikotarpių ir pasaulio šalių. Čia galima ne tik sužinoti unikalių žaislų istoriją, bet ir juos išmėginti. Smagus laikas garantuotas tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Atominis bunkeris
Kaune, 6 metrai po žeme, yra įsikūręs atominis bunkeris. Sovietmečio civilinės saugos slėptuvėje įsikūrusiame muziejuje eksponuojama dujokaukių kolekcija, medicinos instrumentai, radijo imtuvai ir dar daugelis kitų karus menančių eksponatų.