Kupiškio marios: rojus vandens pramogų mėgėjams

Lietuvos šiaurėje yra įsikūręs Kupiškio miestelis, žavintis ne tik gamtos grožiu, bet ir pramogomis. Pristatome Jums įdomiausias pramogas ant vandens Kupiškio mariose!

Founder image

Vandlenčių parkas

Smagu bus tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. 225 metrų ilgio trasoje rasite tramplyną, slydimo dėžę įvairiems triukams atlikti ir dar daug kitų iššūkių.

Vandens batutų parkas

Juoko dozė garantuota, nes Kupiškis siūlo smagų pasišokinėjimą vandens batutų parke. Čia smagu tiek mažiems, tiek dideliems! 

Laivelis „Jara“

Turėsite galimybę tik pasiplaukiosite nedideliu laiveliu, bet ir pasigrožėti pasakiškais gamtos vaizdais ir išgirsti Kupiškio marių ir miestelio istoriją.

XXL gulbė

Ši gigantiška pripučiama gulbė, lėtai tempiama valties, talpina iki 6 žmonių, tad kviesk draugus papramogauti ant vandens ir pasigrožėti nuostabiais Kupiškio vaizdais!

Žvejybos gidas

Žvejai, sukluskite, nes Kupiškio miestas Jums siūlo unikalią pramogą: žvejybą su žveju Kupiškio mariose, kurios metu galėsite pasigrožėti gamtos vaizdais ir pabandyti sugauti didžiausią laimikį! 

Product image
Founder image

Vandens pramogos „Kupištėnų Starkėnas“

Pramoga, primenanti vaikystę: ant pripučiamos padangos per marias! Greitis gali siekti net 60 km/val! Ar priimi šį iššūkį?

Vikingų valtis

Puiki pramoga didelėms draugų kompanijoms, nes į šią didelę valtį telpa net 11 žmonių. Kviesk draugų kompaniją ir pirmyn!