Kodėl turėtum daugiau leisti laiko gamtoje?

Dažnai aplanko bloga nuotaika, kasnakt vis sunkiau užmiegi? Turime Tau patarimą: keliauk į gamtą! Priežastis, kodėl grynas oras bei medžių žaluma turi tapti Tavo kasdienybė, rasi čia!

Founder image

Stipresnė sveikata
Buvimas gryname ore gerina mūsų sveikatą: gerėja smegenų veikla, širdies darbas ir stiprėja imuninė sistema. Lįsk į lauką ir įveik visas ligas!


Energija visai dienai
Jei kaskart pramerkęs akis griebi už kavos puodelio, pabandyk rytą pradėti nuo pasivaikščiojimo lauke. Kasdien atradęs laiko pabuvimui gryname ore, tapsi žvalesnis bei energingesnis.

Būdas atsipalaiduoti
Jeigu patiri daug streso darbe ar namuose, susiplanuok trumpą išvyką prie ežero. Net nustebsi, kaip kelios valandos arba dienos gamtoje atpalaiduos geriau nei SPA procedūros!


Saldesnis miegas
Prieš užmiegant nepavyksta galvoje nutildyti įkyrių minčių, o ryte vis sunkiau pakilti iš lovos? Grynas oras atpalaiduos ir paruoš Tave saldžiam bei kietam miegui, tad ryte iš lovos išlipsi žvalus bei pasiruošęs dienos iššūkiams.

Product image
Founder image

Geresnė nuotaika
Praleidę daugiau laiko gamtoje jaučiamės ne tik sveikesni, bet ir laimingesni: gerėja mūsų psichologinė savijauta, atsikratome neigiamų emocijų, į gyvenimo sunkumus pradedame žvelgti paprasčiau.


Vitamino D šaltinis
Saulės spinduliai ne tik maloniai šildo, bet ir suteikia mums vitamino D, kuris ilgina gyvenimo trukmę, gerina mūsų nuotaiką ir suteikia energijos visai dienai!