Sužadėtuvės Lietuvoje: 15 idėjų, kur užduoti vieną svarbiausių gyvenime klausimų

Svarstote apie sužadėtuves su antrąja puse, tačiau nerandate tam tinkamos vietos? Gražiausios vietos yra visai ARTI NAMŲ. 

Founder image

Kernavės piliakalniuose (Kernavė) 🌿

Širvintų rajone stūksantis archeologinių paminklų kompleksas sužavi kiekvieną. Nuostabūs vaizdai, neaprėpiama žaluma ir gaivus oras – tai puiki vieta paklausti svarbiausio gyvenime klausimo.

Ant Trijų kryžių kalno (Vilnius) 💛

Pasivaikščiokite siauromis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, išgerkite puodelį kavos vienoje iš jaukių kavinukių, o tuomet keliaukite ant Trijų kryžių kalno, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Taip ir norisi ištarti TAIP.

Product image
Founder image

Parnidžio kopoje (Nida)🌊

Vieta, kurioje gali pasijusti labai toli nuo Lietuvos. Tai puiki vieta norintiems pasipiršti būtent prie jūros. Tyla, ramybė, gaivus vėjas ir judu, pasiruošę patikėti vienas kitam visą gyvenimą.

Oro balione 🌆

Tikriausiai dauguma merginų svajoja, jog piršlybos įvyktų tokioje romantiškoje vietoje. Akimirkos magiją neabejotinai sustiprins atsiveriančios gamtos ir miestų panoramos, o širdis virpės ne tik dėl aukščio.

Žiūrėti pasiūlymus>
Product image
Founder image

Ant Zarasų apžvalgos bokšto (Zarasai)💙

Atrodys, jog stovite ant pasaulio krašto. Rekomenduojame pasirinkti saulėlydžio metą. Lėtai tyvuliuojantis ežeras, žaliuojantys miškai ir besileidžianti saulė – romantiška akimirka garantuota.

Leidžiantis saulei ežere🛶

Romantiškas pasiplaukiojimas dviese valtimi gali tapti labai įsimintinas. Ežero ramybė ir jaukus laikas tik dviese. Padovanok jai nepamirštamą akimirką.

Žiūrėti pasiūlymus prie ežero>
Product image
Founder image

Tarp levandų (Levandų ūkiai Utenoje, Biržuose)💜

Levandos dvelkia tikra romantika. Tegul jūsų sužadėtuvės būna persmelktos nuostabiausių spalvų ir kvapų – juk levandas mėgsta visi.

Medžių lajų take (Anykščiai)🌳

Užduokite šį svarbų klausimą medžių viršūnėse. Ten, kur gamta atsiskleidžia gražiausiomis spalvomis ir atspalviais, o svaiginantis aukščio pojūtis apsuka galvą ir verčia pajausti kiekvieną akimirką dar stipriau.

Product image
Founder image

Pažaislio vienuolyne (Kauno rajonas) 😌

Istorinis pastatas ir gražiausi gamtos vaizdai. Atsipalaiduokite pasirinkę savaitgalio poilsį Pažaislio vienuolyne ir sutvirtinkite savo jausmus sužadėtuvėmis. Galite pasipiršti ir nuostabiame viešbučio restorane.

Žiūrėti pasiūlymus Pažaslio vienuolyne>

Mėnulyje (Vytautas Mineral SPA)🌖

Mylite iki mėnulio ir atgal? Puiki proga tai parodyti! Tai itin smagi sužadėtuvių vieta, jei mėgstate drauge kurti smagius prisiminimus bei istorijas. Juk kiekviena mergina norėtų sužadėtuvių mėnulyje, ar ne?

Žiūrėti pasiūlymus>
Product image
Founder image

Šalia Trakų pilies
(Trakai)🌅

Trakai be abejonės yra viena romantiškiausių Lietuvos vietų. Ženkite svarbų žingsnį būtent čia – tikrai nesuklysite.

Ant Kirkilų apžvalgos bokšto (Biržai)⬆️

Aukštis svaigina, bet klausimas, kuris turi tik vieną atsakymą, apsuka galvą dar stipriau. Užduokite jį atsivėrus nepakartojamiems gamtos vaizdams.

Product image
Founder image

Lietuvos etnokosmologijos muziejuje (Molėtai) ✨

Viskas, kas yra susiję su kosmosu, žvaigždėmis, planetomis ir visa dangaus karalyste dvelkia romantika, todėl pasirinkę šią modernumu spinduliuojančią vietą tikrai nesuklysite.

Žiūrėti pasiūlymus>

Ant Širvėnos ežero tilto (Biržai) 💑

Tai ilgiausias tiltas Lietuvoje, kuris užburia ežero perteikiama ramybe ir gamtos spalvomis. Galbūt pasidalinkite begaline meile būtent čia?

Product image
Founder image

Metelių regioniniame parke (Lazdijų rajonas)💚

Kiek daug romantiškų vietų siūlo Metelių regioninis parkas! Paskirkite visą dieną pasivaikščiojimams ir neabejotinai rasite TĄ ypatingą akimirką, kai norėsis pažiūrėti į akis ir užduoti širdį virpinantį klausimą.