Apie mus

Atraskite poilsį arčiau namų

ARTI NAMŲ – naujas „AirGuru“ projektas, kuris įkvėps jus pažinti nuostabiausius Lietuvos ir Baltijos šalių kampelius, paskatins iš naujo atrasti vietas, kurios visada buvo taip ARTI mūsų NAMŲ.

Prie vandens 

Baltijos jūros kurortai, šimtus kilometrų besitęsiančios nuostabios jūros pakrantės, žadą atimanti Kuršių nerija, nepamirštamas poilsis prie ežero ar sraunaus upelio. Atpalaiduojantis ir gaivus poilsis prie vandens visai ARTI jūsų NAMŲ.

PASIŪLYMAI

Gamtos glėbyje

Ramybės kampelis miško apsuptyje, jaukios atostogos kaimo turizmo sodyboje, poilsis su šeima prie ežero ar visiškas atsipalaidavimas toli nuo miesto ir civilizacijos. Pats gražiausias gamtos prieglobstis čia, visai ARTI jūsų NAMŲ.

PASIŪLYMAI

SPA malonumai

Pasinerkite į visišką atsipalaidavimą ir grįžkite namo kupini naujų jėgų. Druskininkai, Birštonas, Palanga – tai tik kelios vietos visai ARTI NAMŲ, kur galėsite mėgautis sveikatinimo procedūromis, SPA malonumais ir puoselėti savo grožį.

PASIŪLYMAI

Miesto šurmulys

Muziejai, meno galerijos, restoranai, barai, kavinės ar kitos įdomios lankytinos vietos – pasinerkite į miesto malonumus ir atraskite naujas vietas, kurios visada buvo ARTI jūsų NAMŲ.

PASIŪLYMAI
yt_image

Kodėl verta atrasti su mumis?


Tik patikrinti
viešbučiai


100+ kasdien atnaujinamų viešbučių - visi kruopščiai atrinkti ir patikrinti


14 dienų pinigų
grąžinimo garantija

Jeigu persigalvojote arba radote geresnį pasiūlymą, nieko tokio! Per 14 d. nuo užsakymo apmokėjimo, turite teisę atšaukti savo užsakymą ir susigrąžinti įmoką


Papildomos
vertės

Mūsų pasiūlymai - ne tik lova ir pusryčiai, bet ir SPA, maitinimas, ekskursijos, pramogos ir daug kitų verčių - konkreti informacija nurodyta prie pasiūlymo aprašymo